fbpx

Тагови

Таг: бездомни кучиња

so ista fotografija povekemina dobivaat otsteti za kasnuvanja od bezdomni kucinja featured
Со иста фотографија повеќемина добиваат отштети за каснувања од бездомни кучиња

Илјадници бездомни кучиња талкаат по улиците на Скопје. Но, мачниот живот што го имаат и грдата слика што ја...

kade da se prijavi kuce koe lae bez prestan intro
Каде да се пријави куче кое лае без престан?

...

koj pravi procenka na brojot na bezdomni kucinja intro
Кој прави проценка на бројот на бездомни кучиња?

...