fbpx

Тагови

Таг: обложувалница

images prasaj Dali oblozuvalnicite smeat da rabotat vo nedela i kolkava dnevnica treba da dobijat vrabotenite za rabota vo nedela intro
Дали обложувалниците смеат да работат во недела и колкава дневница треба да добијат вработените за работа во недела?

Одговара Оливера Лазаревска од Државниот инспекторат за...