fbpx

„Демаскирана“ Саботажа

„Демаскирана“ Саботажа, е првично емитувана на 15 јануари 2018 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

Тагови: