fbpx

„Достоинствена“ Саботажа

„Достоинствена“ Саботажа, емитувана на 05 февруари 2018 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

Тагови: