fbpx

„Туршија“ Саботажа

„Туршија“ Саботажа, емитувана на 04 декември 2017 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

Тагови: