fbpx

„Нaстината“ Саботажа

„Нaстината“ Саботажа, е првично емитувана на 11 декември 2017 година (понеделник) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

Тагови: