fbpx

Уставна Саботажа

„Уставна Саботажа“, е првично емитувана на 3 февруари 2017 година (петок) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

 

Тагови: