fbpx

„Летната“ Саботажа

„Летната“ Саботажа, е првично емитувана на 12 мај 2017 година (поеток) на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

Тагови: