fbpx

Тагови

Таг: подземна гаража

images prasaj dali stanarite koi nemaat garazni mesta vo podzemnite garazi od zgradite treba da plakaat za nivno odrzuvanje intro
Дали станарите кои немаат гаражни места во подземните гаражи од зградите треба да плаќаат за нивно одржување?

Одговара Зоран Павловски од Регулаторната комисија за...