fbpx

Тагови

Таг: шелтер центар

images prasaj Kolku vreme najdolgo moze da se ostane vo selter centar intro
Колку време најдолго може да се остане во шелтер центар?

Одговара Наташа Станојевиќ од Центарот за социјална работа –...