fbpx

Тагови

Таг: станбена гаража

images prasaj Dali trosocite za garazna vrata gi pokrivaat site stanari ili samo sopstvenicite na garazni mesta intro
Дали трошоците за гаражна врата ги покриваат сите станари или само сопствениците на гаражни места?

Одговара Зоран Маџовски од Регулаторната комисија за...