fbpx

Емисија 360 степени сезона 3 бр. 35

Емисијата 360 степени е првично емитувана на 10 февруари 2017 година (петок) на телевизијата Алсат-М и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

 

Тагови: