fbpx

Емисија 360 степени сезона 3 бр.40

Емисијата 360 степени е првично емитувана на 27 февруари 2017 година (понеделник) на телевизијата Алсат-М и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“. 

 

Тагови: