fbpx

„Декадентна Саботажа“

„Декадентна Саботажа“, е првично емитувана на 20 февруари 2017 година (понеделник)  на ТВ Алсат-М во емисијата „360 степени“ и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

 

Тагови: