fbpx

Тагови

Таг: автопат

images prasaj Koj treba da me obesteti za puknata sofersajbna od kamen na avtopat
Kој треба да ме обештети за пукната шофершајбна од камен на автопат?

Одговара Андријана Марковска од Македонското здружение на млади...