fbpx

Тагови

Таг: телефонски броеви

javuvanjeto vo evn cini skapo zasto retko koj gi znae broevite so lokalna tarifa featured
Јавувањето во ЕВН чини скапо зашто ретко кој ги знае броевите со локална тарифа

Доколку сакате да побарате информации или да пријавите дефект во компанијат ЕВН Македонија, која е...

images prasaj Od kade gi dobivaat telefonskite broevi telemarketerite intro
Од каде ги добиваат телефонските броеви телемаркетерите?

Одговара Емилија Гиноска од Агенцијата за заштита на личните...