fbpx

Тагови

Таг: ваучери

images prasaj Sto ke bide so nasite vauceri za turizam ako ne se ostvari turata za koja sme platile intro
Што ќе биде со нашите ваучери за туризам ако не се оствари турата за која сме платиле?

Одговара Мартина Грнчаровска од Организацијата на потрошувачи на...