fbpx

Тагови

Таг: градинки

images prasaj Zosto plakame mesecen pausal za gradinka koga decata se doma samoprasaj
Зошто плаќаме месечен паушал за градинка кога децата се дома?

Одговара Бојан Трпевски од Македонското здружение на млади...