fbpx

Тагови

Таг: МојДДВ

kako moze da ja promenam transakciska smetka vo aplikacijata mojddv intro
Како може да ја променам трансакциска сметка во апликацијата МојДДВ?

Одговара Михајло Михајлов од Управата за јавни приходи....

sto treba da napravam dokolku ne mi stignuvaat parite od skenirani smetki na moj ddv intro
Што треба да направам доколку не ми стигнуваат парите од скенирани сметки на „Мој ДДВ“?

 Регистриран сум на...

kako moze koga ke skeniram fiskalni smetki od edna ista benziska pumpa sekogas da mi pokazuva deka smetkata e veke podnesena featured 1
Kако може кога ќе скенирам фискални сметки од една иста бензиска пумпа секогаш да ми покажува дека сметката е веќе поднесена?

Одговараат од Управата за јавни...