fbpx

Емисија 360 степени сезона 3 бр. 38

Емисијата 360 степени е првично емитувана на 20 февруари 2017 година (понеделник) на телевизијата Алсат-М и е објавена на YouTube каналот на „360 степени“.

 

Тагови: