fbpx

Тагови

Таг: реновирање

images prasaj Koga ke pocne da se renovira Univerzalna sala
Кога ќе почне да се реновира Универзална сала?

Одговара Ваљон Салиу, портпарол на Град...

images prasaj Koga planira Gradot da go sredi kejot 13 Noemvri
Кога планира Градот да гo среди кејот 13 Ноември?

Одговара Ваљон Салиу, портпарол на Град...

Дали е дозволено рушење на оџаците при реновирање во станбена зграда?

Одговара Башким Алили од Регулаторната комисија за...